niedziela, 6 maja 2012

Rozdział I


                   Smacznie sobie spałam a tu dzwonek już szósta trzeba iść do szkoły. O Boże kolejny bezsensowny dzień i jeszcze ta lekcja polskiego tylko nie to. Jak co dzień ubrałam się zjadłam śniadanie i poszłam do szkoły. Od samego początku ten dzień nie zapowiadał się zbyt dobrze i jeszcze ta jedynka. Na czwartej przerwie nagły zwrot akcji. Razem z koleżanka zauważyłyśmy nowego chłopaka w naszej szkole, którego dotąd nigdy niewidziałyśmy .Od razu postanowiłyśmy się z nim zapoznać on był taki śliczny. Na piątej lekcji było jeszcze lepiej bo okazało się że ten chłopak jest w tym samym wieku i chodzi razem z nami do klasy. Była to akurat lekcja muzyki a właśnie mieliśmy śpiewać wybrana przez siebie piosenkę. Pan od muzyki od razu zaproponował by to nowy chłopak w naszej klasie zaśpiewał jako pierwszy. Gdy on wyszedł na środek klasy w ogóle nie protestując, żaczą śpiewać piosenkę „ What makes you beautiful”  jego wzrok był skierowany prosto na mnie. Te jego zielone oczy ,mocno kręcone brązowe włosy i ten jego piękny uśmiech to było wspaniałe. Jego oczy skierowane na mnie a moje na niego to było naprawdę piękne uczucie. Moje serce waliło tak mocno jak nigdy dotąd. Wydawało mi się ze on śpiewa to tylko dla mnie. Myślała że jesteśmy tam całkiem sami tylko ja i on. Nagle obudziłam się z tego snu bo nowy chłopak skoczył  śpiewać. Uświadomiłam sobie że teraz na pewno musze go poznać. A może to tylko następny chłopak, który tylko podrywa następną  dziewczynę.  O nie musze wyrzucić te myśli . Nauczyciel pytał następne osoby aż doszło do mnie. Całe szczęście zadzwonił dzwonek koniec lekcji zostałam uratowana. Dziękuje! Gdy wyszliśmy z klasy czekała nas lekcja języka niemieckiego kolejna lekcja na której będziemy się nudzić. Gdy tak stałam z koleżankami nagle podszedł do nas ten nowy chłopak , serce zaczęło mi mocniej bić.  Ładnie się przedstawił, ma na imię Harry , Harry Styles .Jak i on tak i my się przedstawiłyśmy. W myślach krążyła mi tylko jedna myśl skoro do nas podszedł to musi to coś znaczyć . Postanowiłam mu sprawić komplement.
Pewny głosem powiedziałam:
-Naprawdę bardzo ładnie śpiewasz aż chce się ciebie słuchać .
Harry odpowiedział z uśmiechem na twarzy
-Oh dziękuje jest mi bardzo miło to słyszeć, ale szkoda że nie usłyszałem jak ty śpiewasz .
Odpowiedziałam  mu z małym przekonaniem czy dobrze mówię , ale po namyśle powiedziałam
- Może jeszcze mnie usłyszysz
To co on teraz powiedział to były  naprawdę piękne słowa 
- No mam taka nadzieje , ale na pewno pięknie śpiewasz ja to po prostu wiem.
Trochę nieśmiało podziękowałam
- Dziękuje ci. Bardzo mi miło
Nagle Harry powiedział , że musi gdzieś iść . Pożegnałam się i powiedziałam ,że spotkamy się na lekcji. Gdy tylko się oddalił moje koleżanki  powiedziały mi ,że on chyba cos do mnie czuje bo widza jak on na mnie patrzy. W myślach miałam nadzieje ,że to co one mówią to prawda. Zaśmiałam się tylko aż nagle zadzwonił dzwonek na lekcje. O Boże niemiecki . Po lekcjach gdy wychodziłam już z autobusu zauważyłam ze nowy chłopak w szkole Harry wysiadł na tym samym przystanku. Spytałam się czy mieszka gdzieś niedaleko. Uświadomiłam sobie ,że w mojej okolicy budował się niedawno nowy dom, okazało się że on tam mieszka. Ale fajnie mieszkamy bardzo blisko siebie. W drodze do naszych domów  porozmawialiśmy sobie jeszcze przez chwilkę aż zjawiliśmy się przed jego domem. Szkoda. Harry spytał się mnie czy nie niemoglamby  go oprowadzić po okolicy . Oczywiście że się zgodziłam. Jeszcze tylko jedno jego spojrzenie i uśmiech i wszedł do domu. Gdy wróciłam do domu weszłam do mojego pokoju , to moje schronienie w którym czuje się najlepiej. To niewielki pokoik o zielonych ścianach . Gdy tak siedziałam na łóżku pomyślałam sobie , że ten dzień nie był taki zły jak się zapowiadał na początku , wręcz przeciwnie to był najfajniejszy dzień jak dotąd mnie spotkał. Już nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia. W końcu chce mi się iść do szkoły. Wieczorem poszłam spać z nadzieja, że nowy chłopak Harry mi się przyśni.

__________________________________________________________________________________
Hej! To mój pierwszy rozdział, i jak się wam podoba? Nie jest on zbytnio długi. Dostawcie po sobie ślad , że to czytaliście.Do następnego^^


2 komentarze:

  1. Bardzo mi się podoba i z nieceirpliwością czekam na kolejny rozdział :D

    http://give-me-love-like-never-before.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. noo fajnie, ciekawe jak potoczą się losy z Harrym :)

    OdpowiedzUsuń